Satel ABAX

Dwukierunkowy bezprzewodowy system alarmowy SATEL ABAX

Oczekujecie Państwo, że decydując się na system alarmowy otrzymacie najlepsze możliwe zabezpieczenie w kategorii cenowej jaką wybraliście? Pragniecie, aby system działał niezawodnie bez względu na to, czy jest to system droższy czy też tańszy? Decydując się na dwukierunkowy bezprzewodowy system alarmowy SATEL ABAX z pewnością odczujecie satysfakcję. Okazuje się, że ten system sygnalizacji włamania jak i napadu to wspaniałe rozwiązanie zarówno dla firm jak i osób prywatnych, które pragną zabezpieczyć swoją rodzinę, dobytek bądź firmę i oczywiście pracowników.

kontroler abax

Charakterystyka systemy SATEL

Dwukierunkowy bezprzewodowy system alarmowy to propozycja, którą przygotowała firma Satel i co najbardziej istotne, jest to system przeznaczony przede wszystkim dla instalacji i miejsc w przypadku których okablowanie zazwyczaj niezbędne, w tym wypadku jest niemożliwe. Prawidłowa praca systemu musi więc przebiegać bezprzewodowo. Jak twierdzą użytkownicy, system sprawdza się bardzo dobrze, a wszystko z powodu zaprojektowania jako rozwiązanie alarmowe przede wszystkim pod kątem central alarmowych INTEGRA czy VERSA. Kiedy system współpracuje z wymienionymi urządzeniami klient może mieć pewność, iż będzie on działać w pełni funkcjonalnie. Podczas tworzenia tego rozwiązania kierowano się zasadą uniwersalności, dzięki czemu można wykorzystać go w przypadku niemal każdej centrali alarmowej jaka dostępna jest w tej chwili na rynku. Co istotne, system ten posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, które wystawiają oczywiście niezależne laboratoria. W tym wypadku jest to europejski certyfikat, który jest zaświadczeniem o spełnieniu wymagań EN 50131 (Grade 2).

kontroler abax satel

Lepszy wymiar bezpieczeństwa

Dwukierunkowy system alarmowy, jaki Państwu proponujemy to rozwiązanie bezprzewodowe oparte o łączność radiową – jest to bardzo zaawansowana technologia, która pozwala na osiągnięcie poziomu bezpieczeństwa, jaki jedynie był możliwy wyłącznie poprzez połączenie tradycyjne, czyli przewodowe. W tym wypadku odpowiedzialna za powodzenie jest jakość transmisji ABAX – kluczową kwestią jest tutaj potwierdzanie wszystkich komunikatów, jakie są przesyłane pomiędzy najważniejszymi elementami systemu.

sygnalizator satel abax

Wspominana ciągle dwukierunkowość, to niezwykle charakterystyczna cecha, którą wykorzystuje się przez cały czas działania systemu. Bardzo istotną kwestią jest również tak znacząca w obecnych czasach energooszczędność – w całym systemie zamontowane są bardzo zaawansowane mechanizmy, które odpowiadają za oszczędzanie energii, pozwalające również na bardzo długotrwałą eksploatację, nie musząc wymieniać baterii.

Zalety i korzyści systemu bezprzewodowego SATEL ABAX w pigułce:

  • niezawodna komunikacja
  • zgodność z normami europejskimi
  • dwukierunkowa transmisja z potwierdzeniami
  • cyfrowa, szyfrowa łączność
  • zdalna konfiguracja urządzeń bezprzewodowych
  • dostępność narzędzi diagnostycznych
  • wykrywanie prób zagłuszania
  • duży zasięg łączności bezprzewodowej
  • zdalne uruchamianie funkcji testowania
  • szeroka gama dostępnych urządzeń ABAX

Jeśli pragniecie Państwo dowiedzieć się więcej na temat tego systemu alarmowego bądź skontaktować się z osobami, które go oferują i wiedzą o nim najwięcej, zapraszamy na stronę http://www.napad.pl/84-systemy-bezprzewodowe-satel.html

Advertisements